Biz Kimiz?

Kombi alanında uzman, dinamik ve yenilikçi geniş kadrosu ile İstanbul’da en geniş servis ağına ve müşteri portföyüne sahip olan Kombiservisitr ile kombi konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü kombi hizmetine kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile cevap verilmektedir. Kombi Teknik servisimiz hizmet politikası, çalışma ilkeleri, genç ve dinamik yapısı ile aradığınız hizmet kalitesini ve özelliklerini sizlere sunulan sektördeki en güvenilir firmalardan birisidir.

Kombi sektörü her geçen gün yeniliklerin ortaya çıktığı bir sektör olarak ön plana çıkmakta ve özellikle ısınma bakımından sağladığı kolaylıklarla pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir ısınma yöntemidir

Sizlere sunduğumuz Kombiservisitr olarak kaliteli, güvenilir, hızlı ve özenli kombi bakımı hizmetimizle kombilerinizin titizlikle bakımının gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.Kombi Servis Tr 2014 senesinden bu yana ısıtma ve soğutma piyasasında teknik servis hizmetleri veren, bu gün resmi web sitemiz ile müşterilerine online iletişimi güçlü, hızlı ve etkin bir yol sunarak, Türkiye’nin 81 ilinde kombi ve klima teknik servis hizmetlerini sürdürmektedir. Teknik Servis olarak, birebir müşteri ilişkileri ile muhatap bulunabilecek sistemi getirip, İstanbul’un tüm bölgelerinde kesintisiz hizmeti sürdürmekteyiz. Tüm müşterilerimizin, çalışma ortaklarımızın ve personelimizin servis öncesi ve sonrası işini takip ederek, kusurun bulunmaması için kesintisiz çalışıyoruz. Sunduğumuz Hizmetler: Kombi, Klima teknik servis, kombi teknik servis, kombi tamir, klima tamir, kombi bakım, klima bakım, kombi montaj, klima montaj ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Kombi Servis Tr Teknik kaliteli bir servis kuruluşudur. Kadrosunda profesyonel 90’a yakın çalışan ya da taşeron teknik servisi bulunur. İstanbul’daki merkez ofisi ile Kombi Servis Tr resmi bir kuruluştur.

Ara Whatsapp